Kraje

Dolnośląski Magazyn Fotograficzny patronem 4everMoments

Dolnośląski Magazyn Fotograficzny patronem 4everMoments

Z dumą i radością informujemy, że Dolnośląski Magazyn Fotograficzny objął patronatem naszą wyprawę, a tym samym i naszego bloga!

Jeśli mieszkasz na Dolnym Śląsku, albo zwyczajnie jesteś ciekawy uroków naszego regionu i talentów jego mieszkańców, to serdecznie zapraszamy do czytania Dolnośląskiego Magazynu Filmowego! Na stronach magazynu można znaleźć  fotorelacje z ważnych wydarzeń, reportaże z ciekawych miejsc, czy profile indywidualności Dolnego Śląska. Czytelnicy mogą śledzić życie mieszkańców regionu, inspirować się ich podróżami oraz codzienną działalnością.
Magazyn kierowany jest nie tylko do pasjonatów fotografii, ale do każdego mieszkańca Wrocławia i okolic.
W ramach 3 sfer tematycznych: REGIO, TALENT i LIFE przeczytacie między innymi o  niezwykłych miejscach i wydarzeniach odbywających się na Dolnym Śląsku,  poznacie sylwetki niezwykłych, uzdolnionych i kreatywnych ludzi, których mijamy codziennie na ulicy, a także traficie do strefy relaksu, pełnej artykułów i zdjęć na temat mody, kulinariów i podróży mieszkańców Dolnego Śląska.

27 października ukazał się najświeższy, już piąty, numer magazynu, który możecie czytać/pobrać/komentować na
http://issuu.com/dolnyslask.foto/docs/dmf05

Zachęcamy do śledzenia przebiegu naszej wyprawy oraz odwiedzania strony Dolnośląskiego Magazynu Fotograficznego www.dmfmag.pl oraz na fanpage na Facebooku.

Komentuj