Kraje

Wroclaw.pl patronem 4ever Moments!

Wroclaw.pl patronem 4ever Moments!

Miło nam poinformować, że oficjalny portal internetowy Wrocławia, www.wroclaw.pl, objął patronatem medialnym naszą wyprawę! Dziękujemy i bardzo się cieszymy, że w podróży przez świat będzie nas wspierało nasze miasto, za którym będziemy bardzo tęsknili. Zapraszamy do przeczytania wywiadu, którego udzieliliśmy niedawno w redakcji, znajdziecie go klikając tutaj.

Jeśli dawno nie zaglądaliście na wroclaw.pl, zdradzimy na zachętę, że portal przeszedł spore zmiany i od sierpnia funkcjonuje w nowej odsłonie. Dzięki temu jest bardziej przejrzysty i przyjazny.

Chcecie wiedzieć co się dzieje w waszej dzielnicy? Gdzie wyskoczyć w weekend, gdzie spotkać się z przyjaciółmi na drinka lub kolację? Jak dojechać komunikacją miejską w dowolne miejsce? Na co iść do kina i teatru, co zobaczyć w pozostałych instytucjach kultury? Wejdźcie na www.wroclaw.pl! W przyszłym roku portal zyska tłumaczenie na język angielski, niemiecki i hiszpański. Jeśli macie znajomych z zagranicy, którzy wybierają się do Wrocławia, możecie im polecić wroclaw.pl jako źródło sprawdzonych informacji przydatnych w planowaniu pobytu.

Do wyjazdu zostały nam 4 dni, za chwilę będziemy pakować plecaki.  Już niedługo przeczytacie na blogu co dokładnie zabieramy, z czego rezygnujemy i ile waży nasz ekwipunek. Tymczasem trzymajcie kciuki i zapraszajcie znajomych do kibicowania naszej wyprawie :)

Dziękujemy!

Komentuj