Kraje

Żarty się skończyły!

Żarty się skończyły!

No właśnie, żarty się skończyły, czas włączyć stoper i zacząć odliczanie. Za tydzień o tej porze powinniśmy być już spakowani i prawie gotowi, żeby w poniedziałek o 6:00 wsiąść do autobusu do Warszawy. Powinniśmy…

Od kilkunastu dni dopinamy ostatnie sprawy, biegamy, załatwiamy, kupujemy i odhaczamy. Mimo to nadal zostało jeszcze trochę do zrobienia, z czego część musimy przerzucić na wrzesień. Niestety do końca tygodnia jeszcze pracuję, co znaczy, że zostaje nam tylko czas popołudniami. Całe szczęście Olo sporo ogarnia w czasie kiedy mnie nie ma, inaczej mielibyśmy problemy żeby zdążyć.

I tak udało się już uporać z ubezpieczeniem, zdjęciami do wiz, uzupełnieniem większej części ekwipunku (ze sprezentowanym przez Przyjaciela przepięknym i multifunkcjonalnym multitoolem), uporządkowaniem mieszkania dla nowego lokatora,  a do tego w zeszłym tygodniu odebrałam moje pierwsze międzynarodowe prawo jazdy. Wydrukowaliśmy też próbny pakiet 5o wizytówek z adresem bloga i naszymi mailami, które mamy nadzieję rozdać do września i zrobiliśmy T-shirty z naszym znakiem.

Mamy już także listę festiwiali na najbliższe 3 miesiące pracy w Anglii:

 1. Isle of Wight
 2. Glastonbury
 3. Latitude
 4. Camp Bestival
 5. Womad
 6. Bristol Harbourside
 7. Cropredy
 8. Green Man
 9. V Stafford
 10. Reading
 11. Bestival

Zapowiada się ciężko i mam nadzieję, że nie będziemy za często rozstawiać namiotu w deszczu i błocie. Mimo wszystko humory mamy coraz lepsze, bo za chwilę jedziemy, a oprócz pracy czeka nas też trochę zabawy.

Komentuj